Hygienický servis

S dodaním upratovacích služieb úzko súvisí aj možnosť zabezpečiť dodanie komplexného hygienického servisu, t.j. predaj, dodanie, dopĺňanie a poradenská činnosť.

Poskytovaná služba sa delí do niekoľkých nasledujúcich oblastí, v ktorých ponúkame široký výber, vysokú kvalitu a funkčnosť, zdravotnú neškodnosť a bezpečnosť produktov vrátane prijateľných cien:
Image
» dávkovače a čistiace prostriedky

» kompletný sortiment produktov osobnej hygieny

» čistiaca a upratovacia technika

» upratovacia a dezinfekčná chémia

» jednorazové pracovné pomôcky

» poradenská činnosť

Používame upratovacie prostriedky renomovaných značiek:

Image
Image
Image
Máme širokú škálu overených dodávateľov. Všetky prostriedky sú schválené a certifikované, takže nám dovoľujú poskytovať služby na najvyššej úrovni. Našim klientom už pri podpise zmluvy odovzdávame formou dodatku produktové listy používaných prípravkov a ich vlastností. Každý náš pracovník absolvuje pravidelné školenia, aby poznal všetky vlastnosti, zloženie, pH hodnoty a spôsoby použitia jednotlivých prípravkoch v praxi.

Spoľahlivo vytvoríme návrh hygienického programu pre vaše pracovné prostredie. Po preskúmaní špecifík predmetu a potrieb zákazníkov vykonajú naši špecializovaní technici konkrétny výber vhodných prípravkov. Hygienický program na mieru je základom udržania hygienického štandardu, tzv. pracovnej hygieny a ochrany zdravia na pracovisku. Použitie najlepších dostupných produktov na trhu vám poskytuje záruku čistoty.
Firma FINX s.r.o. je dynamickou firmou,
ktorá vznikla na základe skúseností majiteľky
pri poskytovaní služieb v oblasti
čistiacich a upratovacích prác.

Naša spoločnosť je zameraná na poskytovanie
komplexných upratovacích služieb pre organizácie
a domácnosti na profesionálnej úrovni
od najjednoduchších výkonov až po globálne
riešenie čistiaceho servisu podľa potreby klientov.
finx_za_1.png